Jakie są rodzaje koszulek z własnym nadrukiem?

Koszulki z własnym nadrukiem to dobry pomysł na prezent czy personalizację swojej garderoby. Nadruki na koszulkach wykonuje obecnie coraz więcej drukarni i agencji reklamowych. Niektórzy zastanawiają się jednak, jaki typ koszulki najlepiej zamówić. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Klasyczny t-shirt: uniwersalność i wygoda

Najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie zwykłego t-shirtu z własnym nadrukiem. Koszulki tego typu są wygodne i uniwersalne, łatwo na nich umieścić nadruk. Są też stosunkowo tanie. Sprawdzą się w większości sytuacji.

Polo w casualowym stylukoszulki z własnym nadrukiem

Dla wielbicieli nieco większej elegancji dostępne są koszulki polo. Wyglądają nieco bardziej formalnie, a nadruk umieszcza się najczęściej w formie detalu na piersi lub napisu z tyłu.Koszulki polo są zazwyczaj wykonane z nieco grubszego materiału.

Tank-topy dla aktywnych

Koszulki bez rękawków typu tank-top są świetne na upalne dni, a także na rower czy siłownię. Nie jest w nich tak gorąco jak w t-shirtach, choć są wykonane z bardzo podobnego materiału. Powierzchnia nadruku jest podobnej wielkości.

Rashguardy i koszulki techniczne

Odzież typowo sportowa bardzo szybko schnie i świetnie przylega do ciała. Zazwyczaj koszulki typu rashguard dają możliwość zadrukowania całej powierzchni, co daje niesamowity efekt wizualny. Takie koszulki są droższe od innych, jednak ich trwałość stanowi duży atut.

Jak widać, wybór koszulek jest całkiem spory, i każda sprawdzi się w innych warunkach.