Pieczątki Kraków – firmowe i imienne

Dokumenty to pisma urzędowe, które powinny być oznakowane podpisem upoważnionej osoby oraz podstemplowane pieczątką imienną bądź firmową. Taki dokument staje się bardziej wiarygodny.

Rodzaje pieczątektanie pieczątki kraków

Pomimo że polskie prawo nie wymaga od firm stemplowania dokumentów pieczątką firmową, gdyż nazwa firmy i wszystkie jej dane lokalizacyjne mogą być nadrukowane, to jednak w praktyce każde przedsiębiorstwo takąż pieczątkę posiada i często się nią posługuje.
Produkcja pieczątki zaczyna się od projektu graficznego – i tu warto zlecić jego sporządzenie profesjonalnej firmie graficznej, która zajmie się sporządzeniem odpowiedniej formy stempla. Na jego podstawie w profesjonalnym warsztacie zostanie wyprodukowana pieczątka.

Wśród rodzajów pieczątek możemy wyróżnić:
– pieczątki firmowe,
– pieczątki imienne,
– stemple datowniki,
– faksymile,
– stemple okolicznościowe
i wiele innych.

Pieczątki Kraków

Pieczątki produkowane są w dowolnym rozmiarze, mogą mieć również wymieniane gumki stemplujące, by w razie uszkodzenia można było zmienić ten element na nowy lub z inną treścią. Niektóre z modeli są samotuszujące, inne muszą mieć dodatkowy pojemnik z tuszem.

Każdy produkt jest bardzo precyzyjnie wykonany, jest produkowany z trwałych materiałów i w wielu kolorach, zgodnie z życzeniem klienta. Sprawdź ofertę https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/pieczatki/.